Мультимедійний пристрій Phantom для Toyota Land Cruiser 150

Goldex

Понеділок -Пятниця : 8.00-18.00

Суббота : 8.00-14.00

Головний пристрій Phantom DVM-3046G I6 silver розроблено з урахуванням стилю, дизайну і конструктивних особливостей автомобілів Toyota Land Cruiser 150 Prado. Установка штатної магнітоли здійснюється з мінімальним вторгненням в електроніку автомобіля із збереженням штатних функцій. Наприклад, при установці можна вивести свідчення бортового комп'ютера на дисплей штатної магнітоли, а також управляти магнітолою з допомогою штатних кнопок рульового управління. Якщо у Вашому автомобілі є вбудований підсилювач потужності звуку, штатний мультимедійний центр Фантом буде успішно з ним працювати.

Купивши і встановивши автомагнітолу Phantom DVM-3046G i6 silver в автомобіль Toyota Land Cruiser 150 Prado Ви стаєте володарем сучасної мультимедійної навігаційної системи в своєму автомобілі.

ТЕЛ:+380505227039

«Смарт» © 2012

Які можливості Ви отримаєте?

вбудована 3D навігація, забезпечує швидкий пошук супутників і точне місце розташування об'єктів, з картами Україні в комплекті (чіпсет SiRF Star III).

завдяки вбудованому аналоговому ТВ-тюнера Ви можете насолоджуватися переглядом ТВ програм в своєму автомобілі.

прослуховування FM/AM радіо.

магнітола підтримує носії DVD, CD, USB, SD, iPod, і Ви можете прослуховувати аудіо та переглядати відео найпопулярніших мультимедійних форматів, з відображенням російських тегів в назві MP3 і JPEG.

відтепер Ви можете спілкуватися по мобільному телефону за допомогою вбудованого модуля гучного зв'язку Bluetooth (версія 3.0).

за допомогою функції "друга зона" можна підключити до головного пристрою один або два зовнішніх монітора, що дозволяє водієві слухати радіо, а заднім пасажирам дивитися DVD або улюблену ТВ передачу.

високошвидкісний інтернет у Вашому автомобілі (необхідний 3G модем)! Тепер Ви можете спілкуватися в соціальних мережах і сервісах, дізнаватися про пробки і працювати в інтернет не виходячи з автомобіля.

графічне інтерактивне і зручне русифіковане меню.

Додатково

придбання і встановлення системи контролю температури і тиску в шинах TPMS для поліпшення керованості автомобілем і більш безпечного водіння;установки парктроніка (4 або 8 датчиків), показання якого виводяться на дисплей штатної магнітоли, наочно зображуючи напрям і відстань до перешкоди;установки камери заднього огляду і підключенню до магнітоли. Дуже зручно бачити зображення і траекторію при русі заднім ходом або парковці;при підключенні 3G модема Ви можете насолоджуватися всіма перевагами інтернету "під рукою" в автомобілі.

Крім того, Ви можете значно розширити функціонал штатної магнітоли Phantom і значно підвищити ступінь комфорту при водінні за допомогою:

Volvo XC 90

Citroen C5

Toyota Tundra

ttundra_multimed_200_150_1